اخبار

برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد

به مناسبت بیستم اردیبهشت ماه، روز خرم آباد، نورپردازی سه بعدی با موضوع خرم‌آباد در برج آزادی اجرا شد.

برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد

با توجه به اینکه بیست اردیبهشت‌ماه به نام روز خرم‌آباد نام‌گذاری شده است در این نورپردازی هویت اصلی لرستان، ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی، لباس فاخر لرستان و گلونی که نماد قوم لر است به همراه فرش لری و آلات موسیقی، قلعه فلک‌الافلاک، مناره آجری، پل ساسانی و سنگ نوشته به همراه بخشی از معماری مسکونی شهر خرم‌آباد که شامل اورسی‌های «خانه تاریخی آخوند ابو» است با مشارکت بنیاد رودکی به نمایش گذاشته شد.

برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد برج نگاره برج آزادی همزمان با روز خرم‌آباد
موارد مشابه
اطلاعیه بهره‌برداری از رستوران برج آزادی
بنیاد فرهنگی و هنری رودکی در نظر دارد بهره‌برداری از فضاهای رستوران مجموعه برج آزادی، را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» روی برج آزادی
در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان و شهادت جمعی از هموطنانمان، ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» به همت سازمان زیباسازی تهران روی برج آزادی اکران شد.
اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع)
نشان آزادی ملت ایران به فرزاد بادپا خادم فداکار حرم مطهر شاهچراغ (ع) در برج آزادی (مرکز فرهنگی هنری انقلاب اسلامی) اعطا شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما