اخبار

اجرای ویدئو مپینگ با موضوع «آمادگی در مواجهه‌ با بلایای طبیعی» بر روی برج آزادی

به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله، ویدئو مپینگ با موضوع آمادگی در مواجهه‌ با بلایای طبیعی بر روی برج آزادی اجرا شد.

اجرای ویدئو مپینگ با موضوع «آمادگی در مواجهه‌ با بلایای طبیعی» بر روی برج آزادی

سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه 9 تهران گفت: آگاهی و آمادگی شهروندان با مخاطرات طبیعی، از وظایف ستاد مدیریت بحران بوده و در این زمینه برنامه های آموزشی متنوعی توسط شهرداری تهران درحال پیگیری می باشد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان زلزله بم افزود: 20 سال پیش در چنین ایامی جمع کثیری از هموطنان عزیزمان جان باختند و این حادثه غم انگیز درسی داد که می بایست با اقدامات پیشگیرانه در جهت کاهش خطرات بلایای طبیعی و حتی غیر طبیعی آمادگی لازم را داشته باشیم.

مرتضوی خاطرنشان ساخت: شهرداری منطقه9 از ظرفیت بصری مجموعه برج آزادی به عنوان نماد پایتخت بهره جسته و در این زمینه، شعارها و تصاویر آموزشی به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله بر روی این المان شهری اکران شد.

موارد مشابه
برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت های گردشگری برج آزادی
مدیرعامل بنیاد رودکی در حاشیه نمایشگاه گردشگری تهران از برنامه‌ریزی ویژه این بنیاد برای توسعه ظرفیت‌های گردشگری برج آزادی خبر داد.
اطلاعیه بهره‌برداری از رستوران برج آزادی
بنیاد فرهنگی و هنری رودکی در نظر دارد بهره‌برداری از فضاهای رستوران مجموعه برج آزادی، را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع)
نشان آزادی ملت ایران به فرزاد بادپا خادم فداکار حرم مطهر شاهچراغ (ع) در برج آزادی (مرکز فرهنگی هنری انقلاب اسلامی) اعطا شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما