رویداد ها

پیش‌ رویداد «جهان بانو» در مجموعه فرهنگی برج آزادی

نشست پیش‌ رویداد «جهان بانو» (13 بهمن‌ماه) به میزبانی مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار شد.

پیش‌ رویداد «جهان بانو» در مجموعه فرهنگی برج آزادی

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به همت اداره‌کل همکاری‌های رسانه‌ای و فضای مجازی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری اداره زنان و مجمع تشکل‌های بین‌الملل، نشست پیش‌ رویداد «جهان بانو» (13 بهمن‌ماه) با هدف شناسایی و هم‌افزایی فعالان تولید محتوا در عرصه بین‌الملل در راستای روایتگری ایران در خارج از کشور در محل مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار شد.

مولایی، مدیرکل همکاری‌های رسانه‌ای و فضای مجازی سازمان فرهنگ و ارتباطات در سخنانی کوتاه، به ارائه توضیحاتی در خصوص ایده و اهدف این رویداد در رابطه با ضرورت و اهمیت کنشگری در ابعاد بین‌الملل پرداخت.

هانی ایرامنش، دیگر سخنران این نشست بود که ضمن طرح موضوع جنگ روایت‌ها، به ابعاد مختلف روایت و تاثیر آن در فضای جنگ رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

در ادامه این نشست، مواهب خطیب، از فعالان و کنشگران رسانه‌ای عراقی نکاتی پیرامون مسئله بازنمایی زن و خانواده در فضای رسانه‌‌ای غربی و تلاش آن‌ها برای استعمار به سبک جدید رسانه‌ای بیان کرد.

ضمیر جعفری، مدیر سبیل مدیا به موضوع تولید رسانه‌ای از ایدئولوژی تا انتشار (ایدئولوژی، ایده، تولید و توزیع) در فضای بین‌الملل پرداخت و الزامات تولید ناظر به فضای مجازی (زمان، جذابیت و توجه به نهادینه کردن گفتمان مورد نظر، ضرورت مخاطب‌شناسی، توجه به موضوع برندینگ، بیان گفتمان رسانه‌ای غالب در هند) را مورد بررسی قرار داد.

تاکید بر پرداختن حقیقت زن ایرانی در قالب‌های مختلف از جمله محورهای ارائه شده در این نشست بود.

بنابر اعلام این خبر، رویداد اصلی «جهان بانو» طی روزهای (11 و 12 اسفندماه جاری) با حضور اساتید عرصه رسانه و بین‌الملل به صورت کارگاه برگزار خواهد شد. اعزام 3 گروه اول به سفرهای علمی، فرهنگی و رسانه‌ای در کشورهای خارجی، جایزه ویژه برگزیدگان این رویداد است.

موارد مشابه
«بیرق سرخ» بر فراز برج آزادی
نمایشگاه عکس «بیرق سرخ» هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) روز جمعه 22 تیر در کافه گالری برج آزادی افتتاح می‌شود.
برگزاری سوگواره هنر عاشورایی در برج آزادی
سوگواره هنر عاشورایی از سوم محرم تا پایان ماه صفر (20 تیر تا 14 شهریور ماه) در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.
برگزاری رویدادی «درباره رویداد» در برج آزادی
فیناپ رویداد تخصصی فناوری‌های مالی در ایران، گزارشی تحلیلی درباره «تاثیر رویدادها بر کسب‌وکارها» را پنجشنبه 14 تیرماه در مجموعه فرهنگی-هنری برج آزادی منتشر خواهد کرد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما