رویداد ها

نمایشگاه نقاشی «راز نقش»

نمایشگاه «راز نقش»، از نهم تا چهاردهم تیر ماه در برج آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش‌ روابط عمومی برج آزادی، نمایشگاه «راز نقش» به سرپرستی”نسرین پارسیان ایرانی‌‌‌” با حضور 14 هنرمند با تکنیک آبرنگ با تازه‌ترین شیوه‌ها و تجربه‌ها در نقاشی امروز را به نمایش می‌گذارد.در این نمایشگاه حدود 40 اثر در قالب نقاشی با موضوع آزاد و آبستره وسورئال با تکنیک آبرنگ ارائه شده است .
افسانه امیرزاده، ثمین ابراهیم پورخدایی، ثمین بخششی، فرناز جهان‌بین، ادیتا خودی‌آده، نازلی خلیلی، معصومه دعاگویی، سمیرا رضایی، ثنا طالب‌زاده، حانیه غفوری، اسما قاسمی، یگانه کیانی، ثنا لطفی از هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد هستند.
علاقمندان می‌توانند از 11تا 14 تیر ماه همه ‌روزه از ساعت 9 تا 18 در «کافه گالری» برج آزادی، از این نمایشگاه دیدن کنند.نمایشگاه 9 تیر ماه ساعت 17 افتتاح می‌شود.

موارد مشابه
 نمایشگاه هنر‌های تجسمی «هنر ماندگار» در برج آزادی
نمایشگاه گروهی و انفرادی ملی «هنر ماندگار» به مدیریت هنری محمد حسن‌زاده‌خطیر از 8 دی در کافه گالری و نگارخانه آسمان افتتاح می‌شود.
عروسک نخودی به برج آزادی رسید
نمایش عروسکی «نخودی» به نویسندگی و کارگردانی علی برنون، از روز یکشنبه 1 بهمن به مدت 1 ماه در برج آزادی تهران به روی صحنه می‌رود.
نخستین دوره رویداد ایده‌پردازی «تهران‌دخت» در برج‌ آزادی کلید خورد
مسئولان شهرداری منطقه9 تهران با همکاری اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، اختتامیه نخستین دوره رویداد ایده‌پردازی «تهران دخت» را در برج آزادی برگزار کردند.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما