رویداد ها

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی

نمایشگاه «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» در برج آزادی افتتاح شد.

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی

تصاویر «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» از روز پنجشنبه 28 دی ماه در نگارخانه‌های اقوام و آیینه برج آزادی به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این نمایشگاه با مشارکت پژوهشکده تاریخ معاصر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه کتاب و ادبیات ایران و برج آزادی، 150 سال مبارزه و مقاومت مردم ایران با استعمار و استبداد از قاجار تا انقلاب اسلامی را روایت می‌کند.

همچنین نمایشگاه «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» همزمان با چهل و پنجاهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 100 سند و تصویر از 150 سال مبارزه و مقاومت مردم ایران در برابر استبداد و استعمار از دوره قاجاریه، قیام تنباکو، نهضت مشروطیت، پهلوی اول و دوم تا پیروزی انقلاب را  به نمایش گذاشته است.

علاقمندان به دیدن این آثار می‌توانند تا 17 بهمن ماه از ساعت 9 تا 19 با مراجعه به تالار آیینه و اقوام برج آزادی از این نمایشگاه دیدن کنند.

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی
موارد مشابه
نمایشگاه نقاشی رنگ طبیعت
آثار نقاشی مینا صوفی با موضوع رنگ طبیعت در برج آزادی به نمایش درآمد.
برج آزادی میزبان آثار جشنواره آیینی و سنتی می‌شود
برج آزادی میزبان چند نشست تخصصی، نمایش ویژه بانوان و نمایش‌های رادیویی شرکت‌کننده در بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی خواهد شد.
نمایشگاه تجسمی عاشورایی «نقطه سر خط»
نمایشگاه تجسمی عاشورایی به سرپرستی نصیبه شیخ سفلی از روز جمعه 21 مرداد در نگارخانه برج آزادی برگزار می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما