رویداد ها

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی

نمایشگاه «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» در برج آزادی افتتاح شد.

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی

تصاویر «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» از روز پنجشنبه 28 دی ماه در نگارخانه‌های اقوام و آیینه برج آزادی به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این نمایشگاه با مشارکت پژوهشکده تاریخ معاصر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه کتاب و ادبیات ایران و برج آزادی، 150 سال مبارزه و مقاومت مردم ایران با استعمار و استبداد از قاجار تا انقلاب اسلامی را روایت می‌کند.

همچنین نمایشگاه «اسناد و تصاویر تاریخی از قاجار تا انقلاب اسلامی» همزمان با چهل و پنجاهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 100 سند و تصویر از 150 سال مبارزه و مقاومت مردم ایران در برابر استبداد و استعمار از دوره قاجاریه، قیام تنباکو، نهضت مشروطیت، پهلوی اول و دوم تا پیروزی انقلاب را  به نمایش گذاشته است.

علاقمندان به دیدن این آثار می‌توانند تا 17 بهمن ماه از ساعت 9 تا 19 با مراجعه به تالار آیینه و اقوام برج آزادی از این نمایشگاه دیدن کنند.

نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی نمایشگاه اسناد تاریخ در برج آزادی
موارد مشابه
برگزاری نمایشگاه تجسمی «رنگ من» در برج آزادی
نمایشگاه آثار نقاشی و نقاشی‌خط گروه هنری «لیلا» از روز پنجشنبه یازدهم آبان در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران تماشایی می‌شود.
عروسک نخودی به برج آزادی رسید
نمایش عروسکی «نخودی» به نویسندگی و کارگردانی علی برنون، از روز یکشنبه 1 بهمن به مدت 1 ماه در برج آزادی تهران به روی صحنه می‌رود.
برگزاری نمایشگاه گروهی آبرنگ «فام» در برج آزادی
نمایشگاه گروهی «فام»، به سرپرستی نوشین ضمیری از 15 تا 25 دی ماه در کافه گالری برج آزادی برگزار می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما