رویداد ها

نمایشگاه نقاشی «نان آوران کوچک نارنجی» در برج آزادی

کافه گالری برج آزادی از روز چهارشنبه 4 بهمن ماه میزبان نمایشگاه نقاشی «نان آوران کوچک نارنجی» می‌شود.

نمایشگاه نقاشی «نان آوران کوچک نارنجی» در برج آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این نمایشگاه که شامل 45 تابلو نقاشی با موضوع خانواده است از تکنیک‌های مختلف مداد رنگی، رنگ روغن، آبرنگ و پاستل در آن کار شده‌ است.

ابوالفضل چوپان نژاد، نازنین زهرا چوپان نژاد، باران رضایی، امیرحسین بقایی، امیرحسن بقایی، نگار تاجیک، آرتین سیدی، آیلین سیدی، کژال قنبری سروش، خزان قنبری سروش، ملیسا زنگنه و ملیسا جعفری صاحبان این آثار هستند که قرار است در طول برگزاری نمایشگاه آثارشان توسط خیرین خریداری شود.
عواید فروش از آثار هنری این کودکان تحت پوشش دستان مهربان در شب‌های نوروزی به نفع کودکان بی‌سرپرست و برآورده نمودن آرزوی آنان اختصاص می‌یابد.

این  نمایشگاه تا روز جمعه 6 بهمن در کافه گالری مجموعه دایر است و علاقمندان می‌توانند برای خرید و حمایت از این کودکان بی‌سرپرست از ساعت 10 تا 18 بازدید کنند.

موارد مشابه
«بیرق سرخ» بر فراز برج آزادی
نمایشگاه عکس «بیرق سرخ» هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) روز جمعه 22 تیر در کافه گالری برج آزادی افتتاح می‌شود.
برگزاری سوگواره هنر عاشورایی در برج آزادی
سوگواره هنر عاشورایی از سوم محرم تا پایان ماه صفر (20 تیر تا 14 شهریور ماه) در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.
برگزاری رویدادی «درباره رویداد» در برج آزادی
فیناپ رویداد تخصصی فناوری‌های مالی در ایران، گزارشی تحلیلی درباره «تاثیر رویدادها بر کسب‌وکارها» را پنجشنبه 14 تیرماه در مجموعه فرهنگی-هنری برج آزادی منتشر خواهد کرد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما