اخبار

برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت های گردشگری برج آزادی

مدیرعامل بنیاد رودکی در حاشیه نمایشگاه گردشگری تهران از برنامه‌ریزی ویژه این بنیاد برای توسعه ظرفیت‌های گردشگری برج آزادی خبر داد.

برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت های گردشگری برج آزادی

محمد اله یاری فومنی در گفت و گویی که در حاشیه بازدید از هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران انجام شد، گفت: برج آزادی نماد ملی ایران، قدمگاه انقلاب اسلامی و نماد هویت شهر تهران است و لازم است در قامت این عناوین به ظرفیت های این مجموعه فرهنگی دقت کرد.

وی افزود: لزوم پرداخت بیشتر به این بنای مهم  نه فقط برای گردشگران و مهمانان پایتخت که برای مردم تهران وجود دارد.
وی در ادامه گفت: سازه داخلی برج و فضای فرهنگی هنری زیرین که الهام گرفته از معماری اصیل ایرانی است آنچنان که باید به مخاطبان معرفی نشده و ظرفیت هایی مثل نمایشگاه گردشگری تهران فرصت مغتنمی را برای ما مهیا می کند که مردم شریف ایران، گردشگران و هنردوستان با این مجموعه که پیوسته میزبان رویدادهای فرهنگی و هنری است بیشتر آشنا شوند.

مدیر عامل بنیاد رودکی خاطرنشان کرد: در دوره مدیریت جدید، دو رویکرد جذب گردشگر و جذب مخاطب تخصصی را در در دستور کار داریم که برای رسیدن به این دو هدف مهم همراهی و همکاری مراکز مرتبط همچون وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شهرداری تهران ضروری است.

گفتنی است نمایشگاه گردشگری تهران از 24 لغایت 26 بهمن در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد همچنین بنیاد رودکی متولی اداره مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی است.

موارد مشابه
نورپردازی برج آزادی همزمان با نیمه شعبان
برج‌نگاره (نورپردازی سه بعدی) برج آزادی، همزمان با میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)
خاموشی برج آزادی به وقت «ساعت زمین»
برج آزادی، نماد ملی کشور، همزمان با رویداد جهانی «ساعت زمین» خاموش شد.
اجرای نورپردازی سه بعدی به مناسبت شهادت رییس جمهور و هیات همراه در برج آزادی
همزمان با شهادت شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رییسی شهید جمهور و هیئت همراه در استان آذربایجان شرقی، ویدئومپینگی به مناسبت این حادثه به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان زیباسازی در برج آزادی تهران به نمایش در آمد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما