گزارش رویداد

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج

اختتامیه جشنواره کشوری هنر جوان عاماج در سالن اصلی برج آزادی برگزار شد.

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج

نخستین جشنواره‌ی هنر جوان عاماج، برگزیدگان خود را شناخت. این جشنواره‌ی کشوری به همت، اجرا و برنامه‌ریزی گروه هنری عاماج و همراهی جمعیت مردم نهاد مجمع محلات تهران از 10آذر سال جاری در 4حوزه‌ی: موسیقی، ادبیات، هنرهای نمایشی و سینما، هنرهای تجسمی و ترسیمی اقدام به دریافت آثار هنرمندان از اقصی نقاط ایران عزیز نمود که در مدت زمان 2ماه بیش از 400اثر به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال شد.

در اختتامیه‌ی این جشنواره که با استقبال چشم‌گیری از سوی آحاد مردم رو به رو شد پس از اجرای مراسم، اعلام عملکرد سالانه‌ و رونمایی از لوگوی جدید گروه هنری عاماج از سه نفر برتر هر حوزه با لوح‌هایی از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و ریاست گروه هنری عاماج تقدیر و هدایایی به ایشان اهدا گردید.

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج
موارد مشابه
رکورد نمایش عروسکی «نخودی» در برج آزادی
نمایش عروسکی «نخودی» به نویسندگی و کارگردانی علی برنون، که از یکشنبه اول بهمن به مدت یک ماه در برج آزادی تهران به روی صحنه رفت با استقبال بیش از 3000 تماشاگر روبرو شد.
 نقد و بررسی «گاوآهن» در سینماتک برج آزادی
در روز سه شنبه اول اسفند ماه فیلم سینمایی «گاوآهن» به کارگردانی فیلیپ گرل محصول سال 2023 سینمای فرانسه در سینماتک برج آزادی به نمایش درآمد.
جلسه نقد و بررسی فیلم «اینجا» در سینما تک برج آزادی
آخرین جلسه هفتگی نمایش و نقد فیلم در سینماتک برج آزادی تهران با حضور منتقد خوب سینما آقای علی علایی و مجری و روزنامه نگار آقای علی زادمهر در روز سه شنبه دهم اسفند 1402 در بین جمعی از تماشاگران فیلم برگزار شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما