گزارش رویداد

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج

اختتامیه جشنواره کشوری هنر جوان عاماج در سالن اصلی برج آزادی برگزار شد.

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج

نخستین جشنواره‌ی هنر جوان عاماج، برگزیدگان خود را شناخت. این جشنواره‌ی کشوری به همت، اجرا و برنامه‌ریزی گروه هنری عاماج و همراهی جمعیت مردم نهاد مجمع محلات تهران از 10آذر سال جاری در 4حوزه‌ی: موسیقی، ادبیات، هنرهای نمایشی و سینما، هنرهای تجسمی و ترسیمی اقدام به دریافت آثار هنرمندان از اقصی نقاط ایران عزیز نمود که در مدت زمان 2ماه بیش از 400اثر به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال شد.

در اختتامیه‌ی این جشنواره که با استقبال چشم‌گیری از سوی آحاد مردم رو به رو شد پس از اجرای مراسم، اعلام عملکرد سالانه‌ و رونمایی از لوگوی جدید گروه هنری عاماج از سه نفر برتر هر حوزه با لوح‌هایی از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و ریاست گروه هنری عاماج تقدیر و هدایایی به ایشان اهدا گردید.

اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج اختتامیه جشنواره هنر جوان عاماج
موارد مشابه
گزارش تصویری از رویداد «شبی با ستارگان» در برج آزادی
گزارش تصویری از رویداد «شبی با ستارگان» که به مناسبت هفته جهانی نجوم با استقبال پرشور مردم در برج آزادی برگزار شد.
گزارش تصویری از نمایشگاه اختصاصی صنایع دستی ایران در برج آزادی
نمایشگاه گروهی صنایع دستی «هنر ماندگار 2» آثاری از رشته‌های هنری سفال و سرامیک، قلمزنی، مینیاتور، خاتم، مینا، فرش، گلیم، نمد، سرمه دوزی و...از 46 هنرمند به نمایش گذاشته شده است.
برگزاری مراسم 20 سالگی دوربین.نت در سالن اصلی برج آزادی
دوربین.نت یکی از سایت‌های تخصصی عکس و عکاسی است که شروع آزمایشی کار خود را در بهمن ماه 1383 آغاز کرد و دوشنبه 22 فروردین ماه 1384 به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما