News

برپایی 100 غرفه به مناسبت نوروز 1403 در برج آزادی

مدیرعامل برج آزادی تهران از برنامه‌ریزی‌ها برای برپایی 100 غرفه هم‌زمان با فرارسیدن نوروز 1403 در محل برج آزادی خبر داد.

برپایی 100 غرفه به مناسبت نوروز 1403 در برج آزادی

فرزاد هوشیار پارسیان با حضور در غرفه میراث‌آریا در محل برگزاری نمایشگاه‌های مطبوعات و رسانه‌های ایران، اظهار کرد: برج آزادی قلب تهران است و بزرگترین برج شهری است. این برج نماد آزادی ملت ایران و قدمگاه ایران اسلامی است.

او افزود: در محل برج آزادی در فضایی به مساحت 12 هزار متر مربع سایت مناسبی برای برپایی نمایشگاه‌ها داریم و خوشبختانه جشنواره فجر صنایع‌دستی نیز در این محل برگزار شد.

هوشیار پارسیان ادامه داد: ما در برج آزادی روزانه میزبان 700 نفر گردشگر داخلی و خارجی هستیم. در محل برج راهنمایان مسلط به زبان انگلیسی و چندزبانه داریم.

او ادامه داد: در محل برج آزادی ما هر هفته میزبان کنسرت‌های مختلف هستیم و تلاش شده برنامه‌ها در استاندارد خوب در این برج برگزار شود.

مدیرعامل برج آزادی تهران یادآور شد: ما تعداد راهنمایان را سه برابر کردیم. در ایام سال خصوصا در نوروز با تورها، آژانس‌ها و راهنمایان گردشگری همکاری داریم. در نوروز بیش از 100 غرفه تدارک دیده شده و بسته همکاری با راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی تدوین شده است.

او همچنین در پاسخ به سوالی درباره جایگزین شدن برج میلاد به جای برج آزادی به‌عنوان نماد تهران خاطرنشان کرد: برج آزادی نماد ملی و بین‌المللی شهر تهران است و تعارضی با برج میلاد ندارد. برج میلاد نماد شهر مدرن است و برج آزادی نماد کلاسیک شهر است.

related items
Free children's visit to Azadi Tower on the occasion of International Children's Day
On the occasion of World Day and National Children's Week, Azadi Tower welcomes children and their families for free.
Know more about Azadi tower
A journey through the depth of history and art
Up to the architectural masterpiece
Introducing Azadi tower
Azadi tower cultural and artistic complex
All rights belong to Azadi tower cultural art collection.
Home
Login | Register
Events
Buy ticket
Hall reservation
Introducing tower
Contact us