گزارش رویداد

رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی

کتاب «پرواز مازیار» با حضور جمعی از چهره‌های فرهنگی هنری کشور در سالن اصلی برج آزادی رونمایی شد.

رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی

این مراسم همزمان با روز بزرگداشت شهداء با حضور جملیه چراغی نویسنده کتاب پرواز مازیار(همسر شهید خلبان فریدون رضایی)، فرمانده یگان ویژه فاتحین، جانشین فرماندهی ناحیه مالک اشتر و جمعی از خانواده شهداء و ایثارگران برگزار شد.
نوازندگی پیانوی امید اولادی یکی دیگر از بخش‌های مراسم رونمایی بود.

رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی رونمایی از کتاب «پرواز مازیار» در برج آزادی
موارد مشابه
برگزاری سومین شب شعر مقاومت «شهید القدس» در برج آزادی
سومین شب‌ شعر بی‌المللی مقاومت شهید القدس به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سالن اصلی برج موزه آزادی برگزار شد.
مراسم رونمایی کتاب سمفونی رنگ، هارمونی خط در برج آزادی
مراسم رونمایی از دومین جلد از مجموعه کتاب سمفونی رنگ، هارمونی خط با حضور استادان دکتر حمید شانس، سهراب هادی، نظام‌الدین امامی‌فر، دکتر بهنام زنگی، بابک بهاری و منوچهر موغاری در سالن اصلی برج آزادی برگزار شد.
 نقد و بررسی «گاوآهن» در سینماتک برج آزادی
در روز سه شنبه اول اسفند ماه فیلم سینمایی «گاوآهن» به کارگردانی فیلیپ گرل محصول سال 2023 سینمای فرانسه در سینماتک برج آزادی به نمایش درآمد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما