گزارش رویداد

برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی

نمایشگاه عکس همزمان با روز ملی پاکستان در کافه گالری برج آزادی افتتاح شد.

برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، همزمان با 4 فروردین (23 مارس) به مناسبت روز ملی کشور پاکستان نمایشگاه عکس از مناطق گردشگری و ابنیه تاریخی این کشور با حضور سفیر و رایزن پاکستان، علیرضا دباغی، سرپرست برج آزادی در کافه گالری مجموعه افتتاح شد.

محمد مدثر تیپو سفیر پاکستان در تهران پس از افتتاح نمایشگاه گفت: حقیقتا افتخار بسیار بزرگی برای ماست که اینجاییم تا روز ملی پاکستان و نوروز را در برج آزادی و میدان آزادی جشن بگیریم. این رویداد جدی یک رابطه عمیق و قوی بین دو ملت ایران و پاکستان شکل می‌دهد؛ پیوند عمیقی که ریشه در تاریخ و فرهنگ دو ملت دارد. من بی‌نهایت سپاسگزارم از مهمان نوازی امروز ایرانی‌ها که ما را در برگزاری این رویداد به یاد ماندنی یاری کردند.

بعد از صحبت‌های سفیر در خصوص برگزاری ویدئومپینگ شب گذشته و برگزاری نمایشگاه در نماد ملی پایتخت، علیرضا دباغی سرپرست برج آزادی گفت: جای خوشحالی دارد که برج آزادی به عنوان نماد ایران میزبان جشن روز ملی کشور پاکستان است. وی همچنین از آمادگی هر چه تمام امکانات بنیاد رودکی و برج آزادی و سالن‌های آن‌ها برای برگزاری هفته‌های فرهنگی کشور پاکستان به میزبانی این مجموعه اعلام آمادگی کرد.

در پایان این مراسم دفتر یادبود برج آزادی، به رسم یادگار توسط محمد مدثر تیپو سفیر پاکستان در ایران امضا شد.

برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی برپایی نمایشگاه عکس روز ملی پاکستان در برج آزادی
موارد مشابه
گزارش برگزاری همایش «طوفان الاحرار» در برج آزادی
پنجمین همایش سالانه قدس با عنوان «طوفان الاحرار» در سالن اصلی برج آزادی برگزار شد.
نمایش فیلم «آدم کش» در دومین نشست سینماتک برج آزادی
در دومین برنامه سینماتک برج آزادی ایجاد حس امنیت و درک ارزش و مفهوم زندگی در عصر مدرن مطرح شد.
نقد و بررسی «آناتومی سقوط» در سینماتک برج آزادی
نقد و بررسی فیلم آناتومی سقوط به کارگردانی جاستین تریه در سینما تک برج آزادی با حضور شاهپور عظیمی«منتقد و مترجم سینما»، پریسا ساسانی« مجری و روزنامه نکار» و جمعی از بینندگان فیلم برگزار شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما