اخبار

بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی

مدیرعامل بنیاد رودکی همزمان با شب جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، محمد اله‌یاری فومنی، مدیرعامل بنیاد رودکی به همراه سید امیرعباس ستایشگر، مشاور ارشد مدیرعامل و معاون آفرینش‌های فرهنگی و هنری بنیاد رودکی از ویژه برنامه‌های نوروزی مجموعه بازدید کردند.

اله‌یاری در این بازدید ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، برج آزادی را به عنوان نماد ملی کشور ایران برای بازدید میهمانان نوروزی معرفی و از قابلیت خاص آن به عنوان یکی از پایگاه‌های گردشگری شهر پایتخت یادآوری کرد.

وی همچنین با توجه به استقبال گسترده گردشگران نوروزی از مجموعه ضمن دید و بازدید نوروزی با همکاران برج آزادی از زحمات تک‌تک آنان در این ایام تشکر و قدردانی کرد.

جشنواره نوروزی برج آزادی تا 12 فروردین با ارائه برنامه‌های ویژه از ساعت 9 تا 20 میزبان گردشگران نوروزی می‌باشد.

 

بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی بازدید مدیرعامل بنیاد رودکی از جشنواره نوروزی برج آزادی

تسجيل الدخول | يسجل
الأحداث