اخبار

اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی

در پی عملیات «وعده صادق» از سوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، تصاویری از اقتدار موشکی و پهپادی ملت ایران بر روی برج آزادی به عنوان قدمگاه انقلاب و نماد ملی انقلابی تهران، در قالب برج‌نگاره به نمایش درآمد.

اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، در پی عملیات غرور آفرین نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق،  در حمایت از اجرای عملیات شب گذشته، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به اجرای برج‌نگاره  «وعده صادق» در بنای برج آزادی نمود.

در این برج‌نگاره تصاویری از توانمندی‌های دفاعی نظامی و قدرت پهپادی و موشکی کشور و پرچم وحدت آفرین و انسجام افزای جمهوری اسلامی ایران به نمایش درآمد.

اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی اجرای برج‌نگاره عملیات «وعده صادق» در برج آزادی
موارد مشابه
رونمایی از الکساندریت 15 میلیاردی در برج آزادی
یکی از زیباترین و کمیاب‌ترین جواهرات جهان برای اولین بار در ایران در مجموعه برج آزادی رونمایی می‌شود.
تصویر پرچم فلسطین در برج آزادی نمایان شد
همزمان با عملیات طوفان الاقصی ویدئو مپینگ ویژه‌ای با تصویر پرچم فلسطین به مناسبت پیروزی‌های به دست آمده مقاومت فلسطین در برج آزادی اجرا شد.
برج آزادی به احترام امدادگران هلال‌احمر قرمز و سفید شد
نماد ملی کشور در اقدامی نمادین همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به پاس خدمات و رشادت‌های امدادگران هلال‌احمر به رنگ قرمز و سفید درآمد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما