گزارش رویداد

گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی

جشن 10 کیلومتری عید سعید غدیر، سه شنبه 5 تیرماه از ساعت 17 تا 23 در مسیر بزرگراه امام علی(ع) تا میدان آزادی برگزار شد.

گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ اینجا میدان آزادی دیروز میزبان علاقمندان مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بود.عاشقان آن حضرت به اینجا آمدند تا یادآور واقعه عظیم امامت حضرت علی باشند.

موکب‌هایی در اطراف میدان پذیرای مردم شدند. همچنین در این مراسم، کودکان فراموش نشدند و در اطراف میدان، وسایل بازی برای آنها فراهم شد که حسابی از سوی آنها استقبال شده است. در ضلع دیگر از میدان آزادی، ماکتی از کعبه تعبیه شد؛ که شاید اشاره به آخرین سفر حج پیامبر(ص)  دارد که پس از آن در ناحیه‌ای به نام غدیر در نزدیکی مکه، جانشینش را اعلام کرد.

تعداد موکب‌ها، امسال 30 درصد افزایش یافته که در مجموع 2200 موکب برپا شد و 600 موکب هم پذیرای مردم بودند . همزمان 380 شهر و روستای کشور غدیر را جشن گرفتند.

امسال نمایندگانی از جبهه مقاومت از کشورهای لبنان، یمن، افغانستان و عراق در تهران موکب‌ برپا کردند. همچنین در 5 کشور برزیل، هند، پاکستان، لبنان و افغانستان هم مهمونی کیلومتری غدیر برگزار شد.

چهار سکوی اصلی در میدان امام حسین(ع)، میدان فردوسی، میدان انقلاب و میدان آزادی برپا شد. 26 نقطه نورافشانی و پرواز بادکنک‌ها را داشتیم که آسمان شهر را جذاب کرد.

 

گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی گزارش جشن روز عید غدیر در میدان آزادی
موارد مشابه
آیین افتتاحیه «سوگواره هنر عاشورایی» در برج آزادی
آیین افتتاحیه «سوگواره هنر عاشورایی» با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه‌های مختلف و مدیران فرهنگی در مجموعه برج آزادی تهران برگزار شد.
برگزاری رویداد آموزشی «روزنامه‌نگاری داده محور» در برج آزادی
رویداد آموزشی «روزنامه نگاری داده محور» روز جمعه 15 تیرماه در کافه گالری برج آزادی برگزار شد.
رونمایی از رویداد فیناپ در مجموعه برج آزادی
نخستین رویداد تخصصی فناوری‌های مالی در ایران با ارائه گزارش تحلیلی درباره «تاثیر رویدادها بر کسب‌وکارها»، در آمفی تئاتر مجموعه برج آزادی برگزار شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما