رویداد ها

برگزاری رویدادی «درباره رویداد» در برج آزادی

فیناپ رویداد تخصصی فناوری‌های مالی در ایران، گزارشی تحلیلی درباره «تاثیر رویدادها بر کسب‌وکارها» را پنجشنبه 14 تیرماه در مجموعه فرهنگی-هنری برج آزادی منتشر خواهد کرد.

برگزاری رویدادی «درباره رویداد» در برج آزادی

فیناپ از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده و همواره به دنبال تاثیرگذاری در اکوسیستم مالی و فناوری ایران بوده است. رویداد «درباره رویداد» با حضور 250 نفر از مدیران و متخصصان مارکتینگ، روابط‌عمومی و برندینگ روز پنجشنبه 14 تیرماه در مجموعه فرهنگی-هنری برج آزادی برگزار خواهد شد و انتشار گزارش تحلیلی درباره «تاثیر رویدادها بر کسب‌وکارها» نقطه عطفی برای فیناپ است که فراتر از دایره تاثیرگذاری خود رفته و بینشی دقیق درباره نقش رویدادها در رشد و استراتژی‌های بازاریابی کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. این گزارش که طی پنج ماه توسط یک تیم حرفه‌ای تهیه شده است، تصویری روشن از جایگاه رویدادها در کسب‌وکارهای ایرانی ارائه می‌دهد.

گزارش مذکور با بررسی نظرات 148 نفر از جمله مدیران عامل، مدیران بازاریابی و متخصصان روابط‌عمومی، به بررسی ابعاد مختلفی از فرصت‌ها و چالش‌هایی که کسب‌وکارها در برگزاری یا حمایت از رویدادها با آن مواجه هستند، پرداخته است.

بخشی از این گزارش با عنوان «قصه فیناپ» اطلاعات و آماری از 7 سال فعالیت مستمر تیم فیناپ در حوزه فین‌تک روایت شده است.
این رویداد با صحبت‌های علیرضا هوشمند و مریم فریدشاد آغاز خواهد شد، سپس پنلی برگزار می‌‌شود با موضوع «تاثیر رویداد بر کسب‌وکارها» با حضور مهدی‌یگانه، مصطفی مصطفوی، احمد عطارزاده، حمیدرضا احمدی و هادی مرادی که به چالش‌های برگزاری رویداد و تاثیرات آن بر کسب‌وکارها پرداخته خواهد شد.

موارد مشابه
«بیرق سرخ» بر فراز برج آزادی
نمایشگاه عکس «بیرق سرخ» هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) روز جمعه 22 تیر در کافه گالری برج آزادی افتتاح می‌شود.
برگزاری سوگواره هنر عاشورایی در برج آزادی
سوگواره هنر عاشورایی از سوم محرم تا پایان ماه صفر (20 تیر تا 14 شهریور ماه) در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.
تجلیل از اساتید صنایع دستی در برج آزادی
برنامه «ارمغان هنر» به همت خانه فرهنگ پرواز و با مشارکت معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران در مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما