اخبار

بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی

«محمد حمید» وزیر فرهنگ کشور نیجر از مجموعه فرهنگی برج آزادی بازدید کرد.

بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، ” محمد حمید” و هیئت همراه میهمان برج آزادی شدند و از بخش‌های مختلف نماد تهران شامل موزه و گالری‌ها، جذابیت های داخلی و بام برج آزادی بازدید کردند و با قابلیت‌های فرهنگی برج آزادی آشنا شدند.

وی پس از بازدید از طراحی و معماری این برج اظهار شگفتی کرد.همچنین “فرزاد هوشیار پارسیان” رئیس مجموعه در این بازدید به نقش ویژه این بنای ملی در جریان پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن اشاره کرد . وی افزود: این بنا پس از انقلاب اسلامی به نماد آزادی ملت ایران بدل شد. در پایان دفتر یادبود برج آزادی توسط ” محمد حمید” وزیر فرهنگ کشور نیجر امضاء و هدیه‌ای از نماد ملی کشور به رسم یادبود اهدا شد.

بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی
موارد مشابه
استقرار صندوق سیار اخذ رای در میدان برج آزادی
همزمان با آغاز فرایند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، صندوق سیار اخذ رای در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی مستقر شد.
یادداشت سفیر بلاروس در دفتر یادبود برج آزادی
در حاشیه بازدید سفیر بلاروس دیمیتری کالتسوف به همراه رئیس دانشگاه ملی آندی کورول، دفتر یادبود برج آزادی به رسم یادگار توسط وی امضا شد.
نورپردازی برج آزادی به مناسبت روز استقلال بلاروس
به مناسبت گرامیداشت روز استقلال بلاروس ویدئومپینگ ایران و بلاروس روی نمای بیرونی برج آزادی نمایش داده شد؛ و همزمان با مراسم ویدئومپینگ، سرود ملی دو کشور پخش شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما