اخبار

اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع)

نشان آزادی ملت ایران به فرزاد بادپا خادم فداکار حرم مطهر شاهچراغ (ع) در برج آزادی (مرکز فرهنگی هنری انقلاب اسلامی) اعطا شد.

اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع)

فرزاد بادپا با حضور در برج آزادی ضمن بازدید از این مجموعه مورد تقدیر قرارگرفت و نشان آزادی ملت ایران توسط دکترسید محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایشان اهدا شد.

در این مراسم که با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه تهران، مهدی سالم مدیرعامل بنیاد رودکی و فرزاد هوشیارپارسیان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد، فرزاد بادپا به شرح حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)پرداخت و بیان کرد که هر فرد ایرانی، هر مسلمان شیعه که این صحنه را می‌دید این اقدام را انجام می داد و من نیز فقط خادم اهل بیت هستم و این توفیقی بود که خود حضرت احمد بن موسی علیه السلام به من داد و من را بیمه کرد.

در حاشیه این مراسم از نمایشگاه تولیدات رسانه ای بسیج در خصوص حمله تروریستی به حرم شاهچراغ (ع) در شیراز بازدید و از زحمات هنرمندان جوان به خاطر توجه به این موضوع تشکر کرد.

اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع) اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع) اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع) اعطای نشان آزادی ملت ایران به قهرمان شاهچراغ (ع)
موارد مشابه
 احیای گنجینه لباس‌های تئاتر در برج آزادی
آرشیو لباس‌های تئاتر و نمایش تالار وحدت در برج آزادی احیاء شد.
بازدید وزیر فرهنگ کشور نیجر از برج آزادی
«محمد حمید» وزیر فرهنگ کشور نیجر از مجموعه فرهنگی برج آزادی بازدید کرد.
اطلاعیه بهره‌برداری از رستوران برج آزادی
بنیاد فرهنگی و هنری رودکی در نظر دارد بهره‌برداری از فضاهای رستوران مجموعه برج آزادی، را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما