اخبار

نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیرعامل در برج آزادی

شهردار منطقه 9 از اجرای برنامه ویدئومپینگ پدافند غیرعامل به صورت پیام‌های نوشتاری و تصویری به مدت 3 ساعت روی برج آزادی خبر داد.

نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیرعامل در برج آزادی

سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار این منطقه با تبریک هفته پدافند غیر عامل، به اهمیت و ضرورت پدافند غیر عامل در حفاظت از تاسیسات عمومی کلانشهرها از جمله تهران اشاره کرد و گفت: شیوه پدافند غیر عامل راهکاری موثر در تامین ایمنی لازم از ساز و کارهای حیاتی شهرها می باشد که با توجه به حداقل هزینه از کارآمدی بالایی برخوردار است.

وی افزود: در همین راستا نسبت به نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیر عامل بر روی برج آزادی با مضامینی شامل؛   اسلایدهای آموزش های کاربردی مدیریت بحران در برنامه شهر آماده، حضور مشارکت نیروهای مردمی دوام در مدیریت شهری و نقش زنان در مدیریت بحران شهری به نمایش عموم در آمد.

شهردار منطقه 9 با بیان اینکه در این ویدئومپینگ تصاویر متعدد از عملکرد تیم های بحران در حوادث غیر مترقبه نیز به نمایش در آمده تاکیدکرد: تجهیزات ضروری شامل کمکهای اولیه، کوله بحران، چادرهای اسکان، عملیات جستجو و مداوای مصدومین بر روی برج آزادی نمایش داده شد.

مرتضوی هدف از اجرای ویدئو مپینگ پدافند غیر عامل مذکور را تشریح اهمیت پدافند غیر عامل بدون بکارگیری تسلیحات نطامی در ایمن افزایی تاسیسات و شریانهای حیاتی کلانشهر تهران عنوان کرد.

موارد مشابه
استقرار صندوق سیار اخذ رای در میدان برج آزادی
همزمان با آغاز فرایند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، صندوق سیار اخذ رای در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی مستقر شد.
یادداشت سفیر بلاروس در دفتر یادبود برج آزادی
در حاشیه بازدید سفیر بلاروس دیمیتری کالتسوف به همراه رئیس دانشگاه ملی آندی کورول، دفتر یادبود برج آزادی به رسم یادگار توسط وی امضا شد.
نورپردازی برج آزادی به مناسبت روز استقلال بلاروس
به مناسبت گرامیداشت روز استقلال بلاروس ویدئومپینگ ایران و بلاروس روی نمای بیرونی برج آزادی نمایش داده شد؛ و همزمان با مراسم ویدئومپینگ، سرود ملی دو کشور پخش شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تور مجازی
تماس با ما