اخبار

نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیرعامل در برج آزادی

شهردار منطقه 9 از اجرای برنامه ویدئومپینگ پدافند غیرعامل به صورت پیام‌های نوشتاری و تصویری به مدت 3 ساعت روی برج آزادی خبر داد.

نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیرعامل در برج آزادی

سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار این منطقه با تبریک هفته پدافند غیر عامل، به اهمیت و ضرورت پدافند غیر عامل در حفاظت از تاسیسات عمومی کلانشهرها از جمله تهران اشاره کرد و گفت: شیوه پدافند غیر عامل راهکاری موثر در تامین ایمنی لازم از ساز و کارهای حیاتی شهرها می باشد که با توجه به حداقل هزینه از کارآمدی بالایی برخوردار است.

وی افزود: در همین راستا نسبت به نمایش ویدئو مپینگ پدافند غیر عامل بر روی برج آزادی با مضامینی شامل؛   اسلایدهای آموزش های کاربردی مدیریت بحران در برنامه شهر آماده، حضور مشارکت نیروهای مردمی دوام در مدیریت شهری و نقش زنان در مدیریت بحران شهری به نمایش عموم در آمد.

شهردار منطقه 9 با بیان اینکه در این ویدئومپینگ تصاویر متعدد از عملکرد تیم های بحران در حوادث غیر مترقبه نیز به نمایش در آمده تاکیدکرد: تجهیزات ضروری شامل کمکهای اولیه، کوله بحران، چادرهای اسکان، عملیات جستجو و مداوای مصدومین بر روی برج آزادی نمایش داده شد.

مرتضوی هدف از اجرای ویدئو مپینگ پدافند غیر عامل مذکور را تشریح اهمیت پدافند غیر عامل بدون بکارگیری تسلیحات نطامی در ایمن افزایی تاسیسات و شریانهای حیاتی کلانشهر تهران عنوان کرد.

موارد مشابه
دیدار دبیر جشنواره فجر سیمین صنایع دستی با رئیس برج آزادی
اعضای دبیرخانه هشتمین جشنواره بین المللی فجر سیمین صنایع دستی با رئیس برج آزادی دیدار و از این مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی دیدن کردند.
حال و هوای یزدی در برج آزادی
میدان آزادی تهران امشب به مناسبت روز یزد حال و هوای کاشی کاری‌های یزد و خشت و گل این شهر را به خود گرفت.
 نورپردازی برج آزادی به مناسبت روز بزرگداشت حافظ شیرازی
برج آزادی تهران به احترام بیست مهرماه، یاد روز حضرت لسان‌الغیب حافظ شیرازی به رنگ و بوی اشعار حافظ در آمد. حافظ بدون شک درخشان‌ترین ستاره فرهنگ فارسی است.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما