رویداد ها

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد

نمایشگاه آثار پوستر، نقاشی و نقاشی‌خط با حضور میهمانان ویژه، تعدادی از هنرمندان و ... در تالار آیینه برج آزادی افتتاح ‌شد.

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این نمایشگاه به همت استاد«جلال عطارزاده» و با مشارکت برج آزادی و گروه هنری «لیلا» با حضور بیش از 10 هنرمند برجسته هنرهای تجسمی برپا و ورک‌شاپی از این هنرمندان برای دوستداران هنر اجرا شد.

عبدالجبار فهداوی، امام جمعه فلوجه، حجت‌الاسلام رسول باقری، مدیر شبکه جهانی سفیر و جمعی از هنرمندان از میهمانان ویژه افتتاحیه این رویداد بودند.

در ابتدای مراسم جمعی از کودکان نمایش ول با اجرای قطعه‌ای نمایش مفهومی پیرامون کودکان غزه جمعیت را به مراسم دعوت کردند و سپس رئیس مجموعه ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، جنایات و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی را محکوم و برای آزادی هر چه زودتر غزه از دست استکبار جهانی  ابراز امیدواری کرد.

این نمایشگاه تا روز جمعه 26 آبان از ساعت 9 تا 19 در تالار آیینه مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد
موارد مشابه
نمایشگاه نقاشی «راز نقش»
نمایشگاه «راز نقش»، از نهم تا چهاردهم تیر ماه در برج آزادی برگزار می‌شود.
نمایش فیلم سینمایی «جاماندگان» در «سینما تک» برج آزادی
سومین برنامه سینماتک برج آزادی به نمایش فیلم سینمایی «جاماندگان» ساخته الکساندرپین اختصاص دارد.
اجرای نمایش «والهه» همزمان با ایام فاطمیه در برج آزادی
سالن اصلی برج آزادی در ایام شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام(ص) میزبان نمایش «والهه» کاری از گروه هنری میثاق می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما