رویداد ها

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد

نمایشگاه آثار پوستر، نقاشی و نقاشی‌خط با حضور میهمانان ویژه، تعدادی از هنرمندان و ... در تالار آیینه برج آزادی افتتاح ‌شد.

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این نمایشگاه به همت استاد«جلال عطارزاده» و با مشارکت برج آزادی و گروه هنری «لیلا» با حضور بیش از 10 هنرمند برجسته هنرهای تجسمی برپا و ورک‌شاپی از این هنرمندان برای دوستداران هنر اجرا شد.

عبدالجبار فهداوی، امام جمعه فلوجه، حجت‌الاسلام رسول باقری، مدیر شبکه جهانی سفیر و جمعی از هنرمندان از میهمانان ویژه افتتاحیه این رویداد بودند.

در ابتدای مراسم جمعی از کودکان نمایش ول با اجرای قطعه‌ای نمایش مفهومی پیرامون کودکان غزه جمعیت را به مراسم دعوت کردند و سپس رئیس مجموعه ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، جنایات و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی را محکوم و برای آزادی هر چه زودتر غزه از دست استکبار جهانی  ابراز امیدواری کرد.

این نمایشگاه تا روز جمعه 26 آبان از ساعت 9 تا 19 در تالار آیینه مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد رویداد هنری «کودکان در آتش اسرائیل» در برج آزادی افتتاح شد
موارد مشابه
پیش‌ رویداد «جهان بانو» در مجموعه فرهنگی برج آزادی
نشست پیش‌ رویداد «جهان بانو» (13 بهمن‌ماه) به میزبانی مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه گروهی آبرنگ «فام» در برج آزادی
نمایشگاه گروهی «فام»، به سرپرستی نوشین ضمیری از 15 تا 25 دی ماه در کافه گالری برج آزادی برگزار می‌شود.
هشتصدمین نویسندگان دهه هشتاد و نودی اهل قلم در برج آزادی
با گرامیداشت هفته کتاب رونمایی از طرح هشتصدمین نویسندگان دهه هشتاد و نودی اهل قلم، روز پنجشنبه 2 آذر در برج آزادی برگزار می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما