رویداد ها

کنسرت پاییزی ارکستر شرر در برج آزادی

مجموعه موسیقایی «شرر» به رهبری علیرضا حاجی علی‌شیر کنسرت پاییزی خود را در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران برگزار می‌کند.

کنسرت پاییزی ارکستر شرر در برج آزادی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برج آزادی تهران روز پنجشنبه بیست و پنجم آبان 1402 میزبان مخاطبان با تازه‌ترین کنسرت ارکستر «شرر» به آهنسگازی، تنظیم و رهبری علیرضا حاجی علی‌شیر خواهد بود.
این کنسرت به خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی برگزار می‌شود و گروه اجرایی در دو بخش مجزا به اجرای آثاری متفاوت و کمتر اجرا شده می‌پردازند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در بخش اول کنسرت قطعات «رقص دایره»، «جامانده»، «تا منزل تو»، «ماه بی همتا»، «شیربانو» پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. همچنین در بخش دوم نیز قطعات «پیش درآمد»، «زلف مجنون»، «مدهوش»، «دلباخته»، «بریندار(محلی کردی)»، «شیرین گیان (محلی کردی)» با استفاده از اشعار حمید دهقان اجرا می‌شوند.

امیرمظاهری کنسرت مایستر، نیلوفرتیموری سرپرست گروه کر، جمشید مردانی نوازنده کلارینت، حمیدرضا رفیعیان نوازنده تار، پارسا انصافی نوازنده پیانو و نسرین فخاری نوازنده دف تک نوازان این کنسرت موسیقایی را تشکیل می‌دهند.

ارکستر«شرر» که از سال 1394 تاسیس شده، مجموعه‌ای متشکل از سازهای ایرانی و کلاسیک است که طی سال‌های اخیر آثار مختلفی را در این گونه‌های موسیقایی تولید کرده است.

این مجموعه موسیقایی تا پیش از برگزاری کنسرت آبان ماه طی روزهای نوزدهم و بیستم تیر سال 1402 نیز مجموعه کنسرت‌هایی را به رهبری ارکسترعلیرضا حاجی شیر و خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی در تالار رودکی تهران برگزار کرده بود.

موارد مشابه
عروسک نخودی به برج آزادی رسید
نمایش عروسکی «نخودی» به نویسندگی و کارگردانی علی برنون، از روز یکشنبه 1 بهمن به مدت 1 ماه در برج آزادی تهران به روی صحنه می‌رود.
اجرای «داستان هفت» در برج آزادی
نمایش «هفت» به نویسندگی کیاوش زارع طلب، کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد رئیسی از 12 شهریور در سالن اصلی برج آزادی به روی صحنه می رود.
نمایشگاه نقاشی «نان آوران کوچک نارنجی» در برج آزادی
کافه گالری برج آزادی از روز چهارشنبه 4 بهمن ماه میزبان نمایشگاه نقاشی «نان آوران کوچک نارنجی» می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما