اخبار

تفاهم نامه مجموعه برج آزادی و جهاد دانشگاهی هنر

تفاهم‌نامه همکاری علمی، فرهنگی و آموزشی میان جهاد دانشگاهی هنر و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به منظور استفاده دانشجویان هنر و هنرمندان از امکانات و ظرفیت‌های این مجموعه منعقد شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین الهام جبل زایجانی؛ سرپرست جهاد دانشگاهی هنر و فرزاد هوشیار پارسیان؛ رئیس مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی (برج آزادی) امضاء شد.

محورهای اصلی همکاری در این تفاهم‌نامه؛ ظرفیت‌سازی مجموعه برج آزادی در خصوص فعالیت‌های علمی، فرهنگی و آموزشی دانشجویان و به‌ویژه دانشجویان هنر، ایجاد تعامل موثر میان هنرمندان و دانشجویان عرصه هنر با برج آزادی و بهره‌مندی از امکانات مجموعه‌ها در راستای اهداف مشترک ذکر شده است.

معرفی ظرفیت‌ها و فضاهای فرهنگی برج آزادی، مشارکت و ایجاد زمینه حضور فعال هنرمندان و دانشجویان هنر نخبه معرفی شده توسط جهاد دانشگاهی هنر برای بهره‌برداری از امکانات برج آزادی برای برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های تخصصی هنر، مراسم و ... و برگزاری برخی از رویدادهای جهاد دانشگاهی هنر و دانشگاه هنر، اختصاص فضاهای مورد نیاز برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی، فرهنگی و آموزشی در مجموعه برج آزادی برای دانشجویان هنر و هنرمندان و حمایت‌های مادی و معنوی این مجموعه از برنامه‌های مشترک آتی از جمله تعهدات این تفاهم‌نامه است.

موارد مشابه
برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت های گردشگری برج آزادی
مدیرعامل بنیاد رودکی در حاشیه نمایشگاه گردشگری تهران از برنامه‌ریزی ویژه این بنیاد برای توسعه ظرفیت‌های گردشگری برج آزادی خبر داد.
ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» روی برج آزادی
در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان و شهادت جمعی از هموطنانمان، ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» به همت سازمان زیباسازی تهران روی برج آزادی اکران شد.
نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی
سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: آثار شاخص صنایع‌دستی استان سمنان در موزه برج آزادی تهران به نمایش گذاشته می‌شود.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما