اخبار

تفاهم نامه مجموعه برج آزادی و جهاد دانشگاهی هنر

تفاهم‌نامه همکاری علمی، فرهنگی و آموزشی میان جهاد دانشگاهی هنر و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به منظور استفاده دانشجویان هنر و هنرمندان از امکانات و ظرفیت‌های این مجموعه منعقد شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین الهام جبل زایجانی؛ سرپرست جهاد دانشگاهی هنر و فرزاد هوشیار پارسیان؛ رئیس مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی (برج آزادی) امضاء شد.

محورهای اصلی همکاری در این تفاهم‌نامه؛ ظرفیت‌سازی مجموعه برج آزادی در خصوص فعالیت‌های علمی، فرهنگی و آموزشی دانشجویان و به‌ویژه دانشجویان هنر، ایجاد تعامل موثر میان هنرمندان و دانشجویان عرصه هنر با برج آزادی و بهره‌مندی از امکانات مجموعه‌ها در راستای اهداف مشترک ذکر شده است.

معرفی ظرفیت‌ها و فضاهای فرهنگی برج آزادی، مشارکت و ایجاد زمینه حضور فعال هنرمندان و دانشجویان هنر نخبه معرفی شده توسط جهاد دانشگاهی هنر برای بهره‌برداری از امکانات برج آزادی برای برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های تخصصی هنر، مراسم و ... و برگزاری برخی از رویدادهای جهاد دانشگاهی هنر و دانشگاه هنر، اختصاص فضاهای مورد نیاز برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی، فرهنگی و آموزشی در مجموعه برج آزادی برای دانشجویان هنر و هنرمندان و حمایت‌های مادی و معنوی این مجموعه از برنامه‌های مشترک آتی از جمله تعهدات این تفاهم‌نامه است.

موارد مشابه
 احیای گنجینه لباس‌های تئاتر در برج آزادی
آرشیو لباس‌های تئاتر و نمایش تالار وحدت در برج آزادی احیاء شد.
ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» روی برج آزادی
در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان و شهادت جمعی از هموطنانمان، ویدیو مپینگ «کرمان تسلیت» به همت سازمان زیباسازی تهران روی برج آزادی اکران شد.
بازدید نمایندگانی از شهرداری‌ها و استانداری‌های کشور از برج آزادی
روز پنجشنبه 24 خردادماه، مسئولانی از شهرداری‌ها و استانداری‌های سراسر کشور، در برج آزادی حضور یافتند.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما