اخبار

تفاهم نامه مجموعه برج آزادی و جهاد دانشگاهی هنر

تفاهم‌نامه همکاری علمی، فرهنگی و آموزشی میان جهاد دانشگاهی هنر و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی به منظور استفاده دانشجویان هنر و هنرمندان از امکانات و ظرفیت‌های این مجموعه منعقد شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین الهام جبل زایجانی؛ سرپرست جهاد دانشگاهی هنر و فرزاد هوشیار پارسیان؛ رئیس مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی (برج آزادی) امضاء شد.

محورهای اصلی همکاری در این تفاهم‌نامه؛ ظرفیت‌سازی مجموعه برج آزادی در خصوص فعالیت‌های علمی، فرهنگی و آموزشی دانشجویان و به‌ویژه دانشجویان هنر، ایجاد تعامل موثر میان هنرمندان و دانشجویان عرصه هنر با برج آزادی و بهره‌مندی از امکانات مجموعه‌ها در راستای اهداف مشترک ذکر شده است.

معرفی ظرفیت‌ها و فضاهای فرهنگی برج آزادی، مشارکت و ایجاد زمینه حضور فعال هنرمندان و دانشجویان هنر نخبه معرفی شده توسط جهاد دانشگاهی هنر برای بهره‌برداری از امکانات برج آزادی برای برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌های تخصصی هنر، مراسم و ... و برگزاری برخی از رویدادهای جهاد دانشگاهی هنر و دانشگاه هنر، اختصاص فضاهای مورد نیاز برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی، فرهنگی و آموزشی در مجموعه برج آزادی برای دانشجویان هنر و هنرمندان و حمایت‌های مادی و معنوی این مجموعه از برنامه‌های مشترک آتی از جمله تعهدات این تفاهم‌نامه است.

موارد مشابه
اجرای ویدئو مپینگ با موضوع «آمادگی در مواجهه‌ با بلایای طبیعی» بر روی برج آزادی
به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله، ویدئو مپینگ با موضوع آمادگی در مواجهه‌ با بلایای طبیعی بر روی برج آزادی اجرا شد.
 احیای گنجینه لباس‌های تئاتر در برج آزادی
آرشیو لباس‌های تئاتر و نمایش تالار وحدت در برج آزادی احیاء شد.
 راه‌اندازی استودیوهای صدا و تصویر در برج آزادی
استودیو حرفه‌ای دوبله و صدابردای و یک استودیو به منظور تصویربرداری و ساخت برنامه‌های تلویزیونی افتتاح شد که برای اقشار هنرمند قابل استفاده و بهره برداری است.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما