اخبار

نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: آثار شاخص صنایع‌دستی استان سمنان در موزه برج آزادی تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی

سمانه سلطانی‌پور، سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، گفت: باهدف معرفی صنایع‌دستی استان سمنان، آثار شاخص صنایع‌دستی هنرمندان این استان برای بازدید علاقه‌مندان در ویترین‌های موزه برج آزادی تهران قرار می‌گیرد.

وی افزود: آثار شاخصی در رشته‌های میناکاری، سفال و سرامیک، پارچه قلمکار، گلیچ، منبت چوب از استان سمنان در این موزه به نمایش گذاشته می‌شود.

او با بیان اینکه موزه برج آزادی یکی از بخش‌های برج معروف آزادی است، گفت: در این موزه اشیایی از دوره هخامنشی، اشکانی، ساسانی و همچنین فرش‌ها و تابلوهای نقاشی از دوره‌های اسلامی در معرض دید عموم قرارگرفته است.

موارد مشابه
برنامه ریزی برای توسعه ظرفیت های گردشگری برج آزادی
مدیرعامل بنیاد رودکی در حاشیه نمایشگاه گردشگری تهران از برنامه‌ریزی ویژه این بنیاد برای توسعه ظرفیت‌های گردشگری برج آزادی خبر داد.
اطلاعیه بهره‌برداری از رستوران برج آزادی
بنیاد فرهنگی و هنری رودکی در نظر دارد بهره‌برداری از فضاهای رستوران مجموعه برج آزادی، را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
بازدید رایگان کودکان از برج آزادی به مناسبت روز جهانی کودک
برج آزادی به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک، پذیرای بازدید رایگان کودکان و خانواده‌هایشان است.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما