اخبار

نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی

سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: آثار شاخص صنایع‌دستی استان سمنان در موزه برج آزادی تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی

سمانه سلطانی‌پور، سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، گفت: باهدف معرفی صنایع‌دستی استان سمنان، آثار شاخص صنایع‌دستی هنرمندان این استان برای بازدید علاقه‌مندان در ویترین‌های موزه برج آزادی تهران قرار می‌گیرد.

وی افزود: آثار شاخصی در رشته‌های میناکاری، سفال و سرامیک، پارچه قلمکار، گلیچ، منبت چوب از استان سمنان در این موزه به نمایش گذاشته می‌شود.

او با بیان اینکه موزه برج آزادی یکی از بخش‌های برج معروف آزادی است، گفت: در این موزه اشیایی از دوره هخامنشی، اشکانی، ساسانی و همچنین فرش‌ها و تابلوهای نقاشی از دوره‌های اسلامی در معرض دید عموم قرارگرفته است.

موارد مشابه
برپایی 100 غرفه به مناسبت نوروز 1403 در برج آزادی
مدیرعامل برج آزادی تهران از برنامه‌ریزی‌ها برای برپایی 100 غرفه هم‌زمان با فرارسیدن نوروز 1403 در محل برج آزادی خبر داد.
تصویر پرچم فلسطین در برج آزادی نمایان شد
همزمان با عملیات طوفان الاقصی ویدئو مپینگ ویژه‌ای با تصویر پرچم فلسطین به مناسبت پیروزی‌های به دست آمده مقاومت فلسطین در برج آزادی اجرا شد.
 احیای گنجینه لباس‌های تئاتر در برج آزادی
آرشیو لباس‌های تئاتر و نمایش تالار وحدت در برج آزادی احیاء شد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما