اخبار

حال و هوای یزدی در برج آزادی

میدان آزادی تهران امشب به مناسبت روز یزد حال و هوای کاشی کاری‌های یزد و خشت و گل این شهر را به خود گرفت.

حال و هوای یزدی در برج آزادی

یکی از مصوبات نشست شورای فرهنگ عمومی استان یزد در آبان ماه امسال، نام‌گذاری روز 12 دی‌ماه در تقویم رسمی کشور به نام روز یزد بود؛ دلیل این نام‌گذاری، سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان یزد در تاریخ 12 دی‌ماه سال 1386 است.

امروز با فرا رسیدن روز 12 دی‌ماه که از این پس به نام یزد شناخته می‌شود، تصاویری از یزد بر روی برج میدان آزادی تهران نقش بست و مردم پایتخت ساعت 20:30 امشب زیبایی‌های یزد را به نظاره نشستند.

اجرای نورپردازی سه بعدی روی برج میدان آزادی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد انجام شد و پایتخت حال و هوای یزدی به خود خواهد گرفت.

حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی
موارد مشابه
 احیای گنجینه لباس‌های تئاتر در برج آزادی
آرشیو لباس‌های تئاتر و نمایش تالار وحدت در برج آزادی احیاء شد.
نمایش آثار شاخص صنایع دستی استان سمنان در موزه برج آزادی
سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: آثار شاخص صنایع‌دستی استان سمنان در موزه برج آزادی تهران به نمایش گذاشته می‌شود.
 راه‌اندازی استودیوهای صدا و تصویر در برج آزادی
استودیو حرفه‌ای دوبله و صدابردای و یک استودیو به منظور تصویربرداری و ساخت برنامه‌های تلویزیونی افتتاح شد که برای اقشار هنرمند قابل استفاده و بهره برداری است.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما