اخبار

حال و هوای یزدی در برج آزادی

میدان آزادی تهران امشب به مناسبت روز یزد حال و هوای کاشی کاری‌های یزد و خشت و گل این شهر را به خود گرفت.

حال و هوای یزدی در برج آزادی

یکی از مصوبات نشست شورای فرهنگ عمومی استان یزد در آبان ماه امسال، نام‌گذاری روز 12 دی‌ماه در تقویم رسمی کشور به نام روز یزد بود؛ دلیل این نام‌گذاری، سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان یزد در تاریخ 12 دی‌ماه سال 1386 است.

امروز با فرا رسیدن روز 12 دی‌ماه که از این پس به نام یزد شناخته می‌شود، تصاویری از یزد بر روی برج میدان آزادی تهران نقش بست و مردم پایتخت ساعت 20:30 امشب زیبایی‌های یزد را به نظاره نشستند.

اجرای نورپردازی سه بعدی روی برج میدان آزادی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد انجام شد و پایتخت حال و هوای یزدی به خود خواهد گرفت.

حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی حال و هوای یزدی در برج آزادی
موارد مشابه
تصویر پرچم فلسطین در برج آزادی نمایان شد
همزمان با عملیات طوفان الاقصی ویدئو مپینگ ویژه‌ای با تصویر پرچم فلسطین به مناسبت پیروزی‌های به دست آمده مقاومت فلسطین در برج آزادی اجرا شد.
 گفت‌وگوی مدیرعامل برج آزادی در با آنا
آنقدری که امروز مردم شهر تهران، رستوران‌ها و کافه‌ها را می‌شناسند، مقاصد اصلی گردشگری در شهر را نمی‌شناسند و محله‌های قدیمی مانند عودلاجان و پامنار، خانه موزه‌های قدیمی که با قدمت‌هایی بیش از 400 یا 500 سال در شهر وجود دارند، هنوز ناشناخته مانده است.
بازدید مدیرعامل جدید بنیاد رودکی از برج آزادی
محمد اله یاری، مدیرعامل جدید بنیاد رودکی از فضاهای بازدیدی برج آزادی دیدن کرد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما