Sale cooperation

وب سرویس (API)

با استفاده از API می توانید تمام فرآیند خرید بلیط را بر روی وب سایت خود پیاده سازی کنید و به ازای هر خرید درصدی از مبلغ به حساب شما افزوده خواهد شد.

وب سرویس (API)

در صورتی که شما صاحب وب سایت یا اپلیکیشن باشید که امکان اتصال به درگاه بانکی را داشته باشد، می توانید با دریافت token اختصاصی خود، فرآیند خرید بلیط های مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی را در سامانه خود به طور کامل پیاده سازی کنید.
به ازای هر خرید صورت گرفته از سمت وب سایت شما، درصدی (متناسب با توافقی که با شما صورت می‌گیرد) به عنوان کارمزد به شما پرداخت می‌شود.
شما می توانید تا سقف اعتبار خود در وب سایت برج آزادی (که آنلاین نیز قابل شارژ است) به هر تعداد بلیط را به فروش برسانید.

نحوه پیاده سازی وب سرویس های خرید بلیط برج آزادی به صورت REST و خروجی آن Json می‌باشد که امکان پیاده سازی بر روی هر پلتفرم و نرم افزاری (وب یا موبایل) را به شما می‌دهد..

شما می‌توانید برای مشاهده مستندات وب سرویس برج آزادی اینجا کلیک کنید.
همچنین چنانچه مایل به همکاری در فروش از طریق پیاده سازی وب سرویس باشید می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید، تا بعد از بررسی و عقد قراراداد، توکن اختصاصی باری شما ارسال شود.

 

related items
Web services (API)
Using the API, you can implement the entire process of buying tickets on your website, and a percentage of the amount will be added to your account for each purchase.
Know more about Azadi tower
A journey through the depth of history and art
Up to the architectural masterpiece
Introducing Azadi tower
Azadi tower cultural and artistic complex
All rights belong to Azadi tower cultural art collection.
Home
Login | Register
Events
Buy ticket
Hall reservation
Introducing tower
Contact us