رویداد ها

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

همزمان با روز جهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس هفتمین یادواره صلح، مقاومت، امید با حضور هنرمندان و شخصیت های فرهنگی هنری روز پنجشنبه 31 شهریور ساعت 11 در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران افتتاح می‌شود.

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این رویداد فرهنگی که توسط مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون، دبیری محمد مهدی تدین موغاری و با همکاری برج آزادی برگزار می شود شامل بخش های مختلف تجسمی و نمایشی است.

نمایشنامه خوانی  ” نزار این خواب تعبیر بشه“ به کارگردانی سعید محبی و تهیه کنندگی مرکز فرهنگی هنری دارالفنون و همچنین نمایشگاه عکس و هنرهای دیجیتال ،همراه با رونمایی از کتاب صلح از دیگر برنامه های این یادواره است. نمایشگاه عکس شامل 40 اثر از 40 هنرمند دانش آموخته دارالفنون به ابعاد 50×70 برروی کاغذ عکس وبصورت تخته شاسی است که این آثار پس از  بازدید از موزه های صلح تهران، موزه جنگ، موزه دفاع مقدس، موزه شهدا و جلسات نمادشناسی صلح توسط هنرجویان مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون بارویکرد پژوهشی و خلق آثار مفهومی با تکنیک های عکس سازی، فتوکولاژ و فتومنی پولیشن تولید شده است.

یادواره صلح، مقاوت، امید، هفت دوره متوالی به خلق آثار صلح پرداخته و آثار متعددی با پیام صلح و دوستی و جهانی عاری از جنگ و خشونت  را به نمایش گذاشته است. این یادواره همه ساله همزمان با روزجهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس آثار جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

تدین دبیر برگزاری یادواره صلح مقاومت امید درباره اهداف برگزاری این یادواره گفت: هدف از برپائی این نمایشگاه برداشتن گامی برای تحقق آرزوی جهانی عاری از خشونت و صلحی پایدار است.سال‌هاست با امید و انتظار برای ظهور منجی عدل گستر این یادواره توسط مرکز آموزش‌های هنری و سینمایی دارالفنون در روز 31 شهریور ماه همزمان با روز جهانی صلح برگزار می شود.

هفتمین یادواره صلح از 31 شهریور تا 8 مهر در نگارخانه برج آزادی برگزار می‌شود.


تسجيل الدخول | يسجل
الأحداث