رویداد ها

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

همزمان با روز جهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس هفتمین یادواره صلح، مقاومت، امید با حضور هنرمندان و شخصیت های فرهنگی هنری روز پنجشنبه 31 شهریور ساعت 11 در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران افتتاح می‌شود.

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این رویداد فرهنگی که توسط مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون، دبیری محمد مهدی تدین موغاری و با همکاری برج آزادی برگزار می شود شامل بخش های مختلف تجسمی و نمایشی است.

نمایشنامه خوانی  ” نزار این خواب تعبیر بشه“ به کارگردانی سعید محبی و تهیه کنندگی مرکز فرهنگی هنری دارالفنون و همچنین نمایشگاه عکس و هنرهای دیجیتال ،همراه با رونمایی از کتاب صلح از دیگر برنامه های این یادواره است. نمایشگاه عکس شامل 40 اثر از 40 هنرمند دانش آموخته دارالفنون به ابعاد 50×70 برروی کاغذ عکس وبصورت تخته شاسی است که این آثار پس از  بازدید از موزه های صلح تهران، موزه جنگ، موزه دفاع مقدس، موزه شهدا و جلسات نمادشناسی صلح توسط هنرجویان مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون بارویکرد پژوهشی و خلق آثار مفهومی با تکنیک های عکس سازی، فتوکولاژ و فتومنی پولیشن تولید شده است.

یادواره صلح، مقاوت، امید، هفت دوره متوالی به خلق آثار صلح پرداخته و آثار متعددی با پیام صلح و دوستی و جهانی عاری از جنگ و خشونت  را به نمایش گذاشته است. این یادواره همه ساله همزمان با روزجهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس آثار جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

تدین دبیر برگزاری یادواره صلح مقاومت امید درباره اهداف برگزاری این یادواره گفت: هدف از برپائی این نمایشگاه برداشتن گامی برای تحقق آرزوی جهانی عاری از خشونت و صلحی پایدار است.سال‌هاست با امید و انتظار برای ظهور منجی عدل گستر این یادواره توسط مرکز آموزش‌های هنری و سینمایی دارالفنون در روز 31 شهریور ماه همزمان با روز جهانی صلح برگزار می شود.

هفتمین یادواره صلح از 31 شهریور تا 8 مهر در نگارخانه برج آزادی برگزار می‌شود.

موارد مشابه
نمایش «گاوآهن» در سینماتک برج آزادی
فیلم سینمایی «گاوآهن» به کارگردانی فیلیپ گرل محصول سال 2023 در سینماتک برج آزادی نمایش داده می‌شود.
برگزاری نمایشگاه‌ هنرهای تجسمی «استاد شاگردی 3» در نگارخانه‌های برج آزادی
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «استاد شاگردی 3» از 22 دی ماه در تالار آیینه و آسمان برج آزادی افتتاح می‌شود.
راه اندازی سینماتک برج آزادی با نقد و نمایش «اوپنهایمر»
اولین برنامه سینماتک برج آزادی چهارشنبه، 13 دی به نمایش فیلم «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان محصول 2023 اختصاص دارد.
برج آزادی را بیش‌تر بشناسید
ســفری از عمق تاریــخ و هـــنر
تا فـــــــراز شاهــــــکار مــعماری
معرفی برج آزادی
مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی
تمامی حقوق متعلق به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی می‌باشد.
صفحه اصلی
ورود | ثبت‌نام
رویدادها
خرید بلیط
رزرو سالن
معرفی برج
تماس با ما