Events

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

همزمان با روز جهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس هفتمین یادواره صلح، مقاومت، امید با حضور هنرمندان و شخصیت های فرهنگی هنری روز پنجشنبه 31 شهریور ساعت 11 در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران افتتاح می‌شود.

هفتمین یادواره صلح با شعار صلح مقاومت و امید

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این رویداد فرهنگی که توسط مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون، دبیری محمد مهدی تدین موغاری و با همکاری برج آزادی برگزار می شود شامل بخش های مختلف تجسمی و نمایشی است.

نمایشنامه خوانی  ” نزار این خواب تعبیر بشه“ به کارگردانی سعید محبی و تهیه کنندگی مرکز فرهنگی هنری دارالفنون و همچنین نمایشگاه عکس و هنرهای دیجیتال ،همراه با رونمایی از کتاب صلح از دیگر برنامه های این یادواره است. نمایشگاه عکس شامل 40 اثر از 40 هنرمند دانش آموخته دارالفنون به ابعاد 50×70 برروی کاغذ عکس وبصورت تخته شاسی است که این آثار پس از  بازدید از موزه های صلح تهران، موزه جنگ، موزه دفاع مقدس، موزه شهدا و جلسات نمادشناسی صلح توسط هنرجویان مرکز آموزش های هنری وسینمایی دارالفنون بارویکرد پژوهشی و خلق آثار مفهومی با تکنیک های عکس سازی، فتوکولاژ و فتومنی پولیشن تولید شده است.

یادواره صلح، مقاوت، امید، هفت دوره متوالی به خلق آثار صلح پرداخته و آثار متعددی با پیام صلح و دوستی و جهانی عاری از جنگ و خشونت  را به نمایش گذاشته است. این یادواره همه ساله همزمان با روزجهانی صلح و آغاز هفته دفاع مقدس آثار جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

تدین دبیر برگزاری یادواره صلح مقاومت امید درباره اهداف برگزاری این یادواره گفت: هدف از برپائی این نمایشگاه برداشتن گامی برای تحقق آرزوی جهانی عاری از خشونت و صلحی پایدار است.سال‌هاست با امید و انتظار برای ظهور منجی عدل گستر این یادواره توسط مرکز آموزش‌های هنری و سینمایی دارالفنون در روز 31 شهریور ماه همزمان با روز جهانی صلح برگزار می شود.

هفتمین یادواره صلح از 31 شهریور تا 8 مهر در نگارخانه برج آزادی برگزار می‌شود.

related items
Pre-event "Jehan Banu" in Azadi Tower cultural complex
The pre-event meeting of "Lady's World" (February 13) was hosted by Azadi Tower Cultural Complex.
Know more about Azadi tower
A journey through the depth of history and art
Up to the architectural masterpiece
Introducing Azadi tower
Azadi tower cultural and artistic complex
All rights belong to Azadi tower cultural art collection.
Home
Login | Register
Events
Buy ticket
Hall reservation
Introducing tower
Contact us